עיריית ירושלים הענישה אותי על שהתלוננתי.

שלום,

אני אזרח פשוט, אביון עפ"י הגמרא.

במהלך חיי ראיתי איך המדינה גודלת ואיזה שינוי עמוק אבל לא מספיק גרמו הפנתרים השחורים, נתקלתי בבתי משפט מספר פעמים, בפעמים בהם יוצגתי ממיטב עוה"ד, לא ייחסתי לזה תשומת לב, עו"ד היה מטפל בנושא, ולא עסקתי בזה כמעט.

לאחרונה, כשאין לי כסף, נאלצתי להתמודד בבתי משפט מול עיריית ירושלים לבדי!

ואז התגלתה לי תמונה לא כ"כ נעימה, ולכן החלטתי להעלות את הסיפור שלי, לכל ילדי ואזרחי המדינה שיבינו איפה אנו חיים, ובפרט לירושלמים בינינו.

בבלוג זה יסופר  מעללי עובדי העירייה, מעללי עורכי הדין, מעללי היועמשי"ם, מעללי הרשמים הבכירים ועוד… על שהתלוננתי נגדם.

תחילה, עיריית י-ם החלה לרשת את העיר בתמרורים שמתירים חניה רק לבעלי תו חנייה אזורי, כל תו אפשר לבעל הרכב להחנות בכ-  4 מקומות חניה באזור מגוריו, ויש כ 10 רכבים שמורשים להחנות, משכך תמיד אחד הרכבים יחנה בחניה החמישית שבאזור מגוריו, המה מה, החנייה החמישית כבר שייכת לתו אזורי אחר! או במילים של העם מפעל לייצור דוחות חנייה כנגד תושבי העיר.

בעקבות תלונה שהגשתי וצירפתי צילומים למבקר המדינה, כמובן עוד אזרחים התלוננו, העירייה כבר לא מחליטה לבד מי ראשי להחנות וההחלטה היא בשיתוף וועד השכונה, והועד כמובן לא מסכים לקבל תו חניה ל 4 חניות בודדות באזור אלה לכל השכונה! משכך הופסק הקמת תמרורים שמתרים חניה לבעלי תו חניה בשכונות פנימיות שאין באזור מרכז קניות ובכלל אין צורך בתמרור כי רק התושבים מחנים שם.

בסוף הסיפור תשאל שאלה פתוחה מדוע עובדי המדינה פועלים כך ?

האם זו רונית סלמן, או עובדים זוטרים/ בכירים אחרים, או שמא הוראות מלמעלה ?

בנושא החינוך – בשנת 2016 הוחלט לגבות מכ 20,000 בתי אב בי-ם אגרת חינוך לפי סעיף 6(ד) לחוק חינוך חינם חובה, המטלה הוטלה על עו"ד ליאור שפירא, זה לכאורה ביצע ומבצע גביית יתר שלא הוסמך לבצע ע"י העירייה, במילים אחרות לכאורה הוא ורונן קארו גובים כ 5 מיליון שקל ומשלשלים אותם לכיסם הפרטי, בתביעה נגדי קארו ושפירא לא מסרו לבית משפט ייפוי כוח והסכם עבודה של שפירא עם העירייה, על מנת שנבדוק אם הוא מתחזה וגונב לכאורה או שבאמת יש לו סמכות, בגלל שטענתי כך במשפט, הרשמת סמאח סאבר מסארווה החליטה להעניש אותי, אציין רק שעו"ד שפירא סגן יו"ר לשכת עורכי הדין.

אגף החנייה ביזיון – אגף החינוך ביזיון – אגף הגבייה ביזיון – חברת הגיחון בבעלות מלאה של עיריית ירושלים ביזיון אלו הם הפרשנות שלי לעובדות שיסופרו בתחקיר שיורכב ממאמרים פוסטים ועובדות.

 

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s