רונית סלמן פותחת נגדי כ 90 כתבי אישום שהתובע סגר ומבצעת עבירת נגישה.

בשנת 2010 הגשתי בקשה לביטול דוחות חנייה, התובע העירוני החליט לבטל לי 116 דוחות חנייה.

רונית סלמן החליטה ללא סמכות לפתוח נגדי כ 90 כתבי אישום שביטל התובע העירוני!

בנובמבר 2013 עו"ד יפעת ליפץ מסרבת לבטל צו עיקול שמוצא נגדי, וטוענת שבית משפט לא מוסמך לדון מפני שעבר הרבה זמן.

לאחר שהשופט החליט כי יש לבית משפט סמכות וקבע דיון להוכחות, ליפץ חזרה בה מ 94 כתבי אישום! ועוד ביטלה כ 100 דוחות שהמתינו אצל רונית סלמן לעוד עיקול מה שקרוי בעולם הפשע "כיפה אדומה".

הגשתי תביעה נגד עיריית ירושלים, בכתב ההגנה מודה יועמ"ש העירייה כי 94 דוחות בוטלו, וכי כ 90 דוחות מתוכם בוטלו עוד בשנת 2010 ובוטלו שוב ב נובמבר 2013.

בדיון ההוכחות מסביר היועמ"ש כי אלו דוחות שהועברו מרונית סלמן מחלקת פיקוח אל מחלקת הגבייה מבלי שטופלו, ומודה למעשה כשאומר יכול להיות שבוטלו, כלומר בוטלו ב 2010 "לא טופלו" ע"י רונית סלמן ומכאן הטעות של מחלקת הגבייה.

הרשמת סאמח סאבר מסארווה בפסק הדין פוסקת שגם אני וגם היועמ"ש לכאורה משקרים, והדוחות שהתובע ביטל בשנת 2010, הם לא אותם דוחות שבוטלו שוב ב 2013 !

לפניה יש הודאה, ויש רשימת דוחות מפורטת, החלטת תובע מפורטת, ורואים שחור על גבי לבן שאלו אותם דוחות !

וראו מה הנימוק של הרשמת בפסק הדין – לא יכול להיות שאני אגיש בקשה להישפט ב 2013 על דוחות חנייה שבוטלו ב 2010, מפני שהם בוטלו אין על מה להישפט !

לא שמה לב הרשמת שפסיקתה לא יכולה להחזיק מים, כי נוסיף לזה שחקן חיזוק, השופט גורדון קבע דיון להוכחות ב 2013 על סמך החלטת התובע על ביטול בשנת 2010, אחרת לא הייתה לו סמכות לפתוח תיק שחלוט שלוש שנים! וכמובן הודאה מפורשת ורשומות מוסדיות!

שוב הרשמת משנה ממצאים עובדתיים, ודוחה את התביעה שלי, שהוגשה ב 2017.

התחושה שנשארה בי היא כי הרשמת אומרת לי אני רואה שזה אותם דוחות, אני רואה שמעשייה של רונית סלמן מחייבים חקירה פלילית שיעורבו בה דרגים בכירים לרבות ראש העירייה, אני רואה שתפרו לך כ 400 כתבי אישום, אז מה? מי אתה ? אביון צפון אפריקאי שלא מיוצג, למה אתה חושב שיש לך זכויות בכלל ? תגיד תודה שביטלו לך הדוחות ותסתום את הפה, ברור!!

תוכלו לאמת הסיפור- בית משפט שלום תף אלף — שש שבע שמונה שש מכף אפס שש סלש אחד שבע. משכו התיק מבית המשפט לרבות נספחים ופרוטוקולים, תאמינו לי תקבלו שוק!!

המשך יבוא….

2 תגובות בנושא “רונית סלמן פותחת נגדי כ 90 כתבי אישום שהתובע סגר ומבצעת עבירת נגישה.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s