עידו רוזנברג – עדויות סותרות

הגשתי תלונה למבקר המדינה בשם תושבי ירושלים, מה שבהמשך גרם לעירייה להפסיק להנפיק תו חניה אזורי ל 4 חניות בודדות בכל השכונה! ולאפשר לסטודנט שאביו רכש עבורו רכב גם לקבל תו חניה גם אם הרכב רשום על שם האב! כלומר קרבה ראשונה בבעלות הרכב יקבל תו !

העירייה החליטה להשתיק אותי וראו מה עשו לי, פתחו נגדי כ 90 כתבי אישום, וסרבו לחדש לי תו חניה אזורי.

הגשתי עוד תלונה אישית במקביל גם לראש העירייה ניר ברקת וגם למבקר העירייה!

ראש העירייה מעביר הטיפול ליועצו – תשובת ראש העירייה PDF.

עידו רוזנברג משיב לי כך, התלונות שלו (שלי) נבדקו ע"י נציבות תלונות, על פניו מישהו מקריא לו את התשובה אליי, העתק ריטה לדזינסקי. ולתוכן: לאחר שבדק מצא שעליי לשלם כ 100 דוחות חנייה! כלומר כ 100 דוחות לא בוטל לי !  תשובת יועץ ראש העירייה PDF.

ריטה לדז'ינסקי נאלצה להשיב לי אישית – תשובת ריטה PDF. לא שווה התייחסות!

מבקר המדינה מתייחס גם לתלונה שלי כי הובטח לבטל לי את הדוחות (בהתחלת תשובתו, לפני הסעיפים), ובסעיף 4, כותב לי כי העירייה ביטלה לי את הדוחות!

ריטה השיבה לי אישית מפני שהמבקר דרש ממנה, אם כן היא לכאורה העבירה למבקר את הנתון כי בוטלו לי הדוחות!    עידו רוזנברג בדק לכן הוא לכאורה יודע את תשובת ריטה למבקר, (העתק ממכתבו לריטה, וגם הוא מזכיר את המבקר! במכתבו אליי.) אם כן גם הוא לכאורה יודע על מסירת גרסאות סותרות למבקר נאמר שהדוחות בוטלו – ולי נאמר שהדוחות לא בוטלו !

ממצאי מבקר המדינה PDF.

לדעתי האישית, גם ראש העירייה ניר ברקת יודע על תפירת כתבי האישום נגדי.

לדעתי פעולות אלו נעשו תוך כדי ידיעה מחשבה תכנון וביצוע!

המניע – לכאורה אם התכנית לרשת את כל העיר בתמרורי איסור חנייה והתרה רק לבעלי תו תימשך, אזי כל רכב צפוי לחטוף דוח אחד לחודש מפני שאין ברירה, בכל העיר מותר לאזרח לחנות רק ב 4 חניות, התכנית לרשת את כל העיר! אז אלף שקל לרכב לשנה כפול כ חצי מיליון רכבים הנה חצי מיליארד שצריך להציל!

או או, כאן מהלך מחושב ביותר לכאורה, הם משיבים למבקר בע"פ ללא אסמכתאות כי הדוחות בוטלו, כלומר יש לכם עסק עם מפגר מתלונן סידרתי אל תתייחסו אליו ואל תלונותיו כלל וכלל, והמבקר בעדינות בסעיף 4 לא מבין בדיוק למה אני טוען שלא בוטלו לי הדוחות, ומסביר לי כמו למפגר שהדוחות בוטלו ומה שלא בוטל אלו שילמת כי אתה חנית לא ליד הבית במקום אסור.

לכאורה זה קרוי ווין ווין, פלוס מלא ניצחונות, גם מערערים אותי אל מול המבקר, וגם תופרים לי כתבי אישום לאות אזהרה! – והענשה! וגם מציגים אותי כעבריין חנייה כשמשרבבים דוחות עליהם אין ויכוח, גם למבקר אין מה לבדוק הדוחות בוטלו. וכך אולי המבקר לא יתייחס לתלונה בשם תושבי העיר!

רק הייתה להם בעיה קטנה, היו עוד הרבה תושבים שלא הבינו מה הולך פה ושאלו האם מדובר בתו חניה ואו חו"ח בתו איסור חניה? אה, ועוד משהו, אני שלחתי תמונות איך נגמר אזור חניה לשלוש רכבים ומיד מתחיל אזור חניה שונה וכן הלאה… כמו שנאמר תמונה אחת שווה אלף מילים. ובמהלך הביקורת שנעשתה כבר הופסק הפרויקט והפסיקו להציב תמרורי חניה לבעלי תו לשכונות הפנימיות שאין לידם אזור מסחר, ולמעשה מי שחונים שם הם רק התושבים.

אה אה עוד משהוא זעיר, כבוד השופט דוקטור גורדון קיבל את התיק בבית משפט לעניינים מקומיים, ומסתבר שהאיש ישר וחרוץ, הגיע מוכן ראה התיק, ולמרות טענות העירייה לחוסר סמכות קבע דיון להוכחות, עו"ד ליפץ ראתה והבינה שאין לה בררה, יש שופט ישר שפועל על פי דין,  והגיע איתי להסכמה שתבטל לי את הדוחות שבוטלו ותבטל עוד כ 100 דוחות שהסתירה מבית המשפט, אז גם תפירת התיקים לא צלחה!

הראיות שהובאו בפניכם מראים כי תפרו לי כ 90 כתבי אישום, המעורבים הם:

ראש העירייה ניר ברקת – קיבל פרס, נכנס בעשירייה הראשונה בליכוד. לכאורה אשכנזי.

ריטה לדז'ינסקי – קודמה לראש אגף נכסי העירייה, ומשמשת דירקטור בחברות ציבוריות. לכאורה אשכנזייה.

עידו רוזנברג – קודם למזכיר המועצה, ומשמש דירקטור. לכאורה אשכנזי.

יפעת ליפץ – קודמה ליועצת למנכ"ל העירייה. לכאורה אשכנזייה.

ומי שחתומה על הביצוע היא רונית סלמן, נשארה בתפקיד אולי בהמשך …, רק שאם הייתה מוגשת תלונה במשטרה כמתבקש ע"י יועמ"ש העירייה, אז הראיות הם ברורים רונית סלמן חתומה על פתיחת כ 90 כתבי אישום נגדי לאחר שאלו בוטלו ע"י התובע העירוני! כך, שהיא זו שסיכנה ומסכנת עצמה אפילו מאסר יכולה לקבל על מעשים כאלו, ועדיין באותו תפקיד ? לא קודמה ?

לסיכום כל הראיות מצביעות על כך שריטה לדז'ינסקי מסרה למבקר נתון שקרי ממה שנעשה בפועל, ועידו רוזנברג מסר לי נתון שקרי ממה שנמסר למבקר. (זה במקביל קורה)

זה לפי חוק העונשין קרוי מסירת עדויות סותרות. העונש מאסר.

2 תגובות בנושא “עידו רוזנברג – עדויות סותרות

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s