ניר ברקת ביזיון של ראש עירייה

לכאורה הוא המוח בניסיון כושל להפליל אותי בכ 90 כתבי אישום.

העובדות – יש תלונה שלי נגד אגף החנייה למבקר המדינה בשם תושבי העיר ירושלים.

במקביל עוד שני תלונות אישיות שלי, הראשונה לראש העירייה והשנייה למבקר המדינה, בהם אני מלין על שהובטח לבטל לי דוחות וההבטחה לא מקוימת, ולא מחדשים לי תו חנייה.

ראש העירייה ממנה את יועצו עידו רוזנברג לבדוק אל מול ריטה לדז'ינסקי ראש אגף החנייה, שני אלה על פי רישומי חברת הגיחון שבבעלות מלאה של עיריית ירושלים דירקטורים בחברת הגיחון.

בעלי תפקידים בחברת הגיחון PDF מצורף.

לכאורה ולמראית עין ישבו שלושת התכשיטים, ותכננו איך להעניש אותי על שהעזתי להתלונן נגדם, ואיך לגרום למבקר המדינה לחשוב שאני לא אמין. 

תשובתם למבקר הייתה, הדוחות לכאורה בוטלו כפי שהובטח, ואילו לי מסרו כי עליי לשלם כ 90 דוחות שהתובע העירוני ביטל, ורונית סלמן פתחה ללא סמכות מחדש, והם אישרו את פתיחת כתבי האישום בניגוד לסמכותם ולדין! לאחר שבדקו !

לקראת עזיבתו של ראש העירייה, בספטמבר שנת 2016, החליט זה לגבות כ עשרים מיליון שקל מ 15 אלף בתי אב, זו ירושתו ?

אריה קינג חושף PDF כתבה בה מספר לנו על גבייה ענקית ואגרסיבית כנגד תושבי העיר העניים.

ניר ברקת מקבל מכתב מ 18 חברי מועצה בו מודיעים לו כי התביעה לא חוקית PDF.

עו"ד ליאור שפירא מקבל לידיו את משימת הגבייה, לפי הראיות, לכאורה הלה קיבל ייפוי כוח לתבוע אך ורק מה שנדרש לתשלום ומופיע במחשבי גזברות העירייה ולפי חוק חינוך חינם חובה סעיף 6(ד), אנו למדים זאת מכתבי התביעות שהוגשו בהוצל"פ, ומכך, שהלה נמנע מלהגיש ייפוי כוח והסכם עבודה לבית משפט בסיוע של רונן קארו, משום מה עו"ד שפירא גובה חובות שלא נדרשים לתשלום ושלא לפי חוק חינוך חינם חובה ולא מופיעים בגזברות העירייה !

זה לכל דבר ועניין ראשית ראיה לגנבת ענק, למראית עין ראש העירייה מודע לנעשה ולא עוצר את הגבייה הלא חוקית.

למראית עין, הכסף לא מועבר לעירייה הגזבר לא יכול לקבל אותו ולא מודע לגבייה, במקביל עו"ד שפירא מתמודד למועצת עיריית ת"א וניר ברקת מתמודד בליכוד.

הבהרה, יש גבייה של כ 20 מיליון שרשומה בגזברות, עכשיו ראשית ראיה להתחזות ומעילה, אם זה נכון, אז נשאלת השאלה כמה גבייה נעשתה שלא רשומה בגזברות להערכתי מעל 5 מיליון שקל.

ניר ברקת ראש עיריית ירושלים לשעבר, השאיר עוד נוהל גבייה כוחני כנגד אזרחים קשיי יום, והנוהל הוא: באוגוסט כל שנה מתבצע עיקול בנק לכל מי שלא שילם ואו הסדיר את הארנונה של אותה שנה. לא יודע אם זה חוקי, אבל על דרך ההיקש : אדם מזמין במסעדה מנה ראשונה מנה עיקרית ומנה אחרונה – לאחר שסיים לאכול מנה ראשונה עבר למנה העיקרית, באמצע לעיסותיו את המנה העיקרית הוא מקבל עיקול לבנק גם על חוב של חצי מנה עיקרית וגם על מנה אחרונה שכלל עוד לא הוגשה לו! בחזרה אלינו, לא מדובר בחשבון אלה בעיקול בבנק על שירות שלא ניתן, מאוגוסט עד דצמבר זה 5 חודשים עתידיים לכן לא ניתן בהם שירות וכבר עיקול!

אי אפשר לדעת במדינה מה חוקי ומה לא, אם הרשמת סמאח סאבר מסארווה פסקה כי צו עיקול הוא בקשה לעיקול, אז פרוש פסיקתה הוא שמותר לעירייה לעקל הכל, כי זה לא עיקול !

לסיום – ניר ברקת מתרשל, מזלזל באזרח הפשוט למראית עין שותף להפללת שווא של כ 90 כתבי אישום נגדי, או שכלל לא מעניין אותו האזרח הפשוט.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s